תקנון אתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר, אך האמור בו מתייחס לשני המינים (נשים וגברים כאחד).

1. הקדמה
באתר "CHICKLIST", שכתובתו chicklist.co.il (להלן "האתר") ניתן למצוא בלוג השראה לטיולים וכתיבה והוא מציע תוכן אינפורמטיבי, המלצות, סקירות, כתבות, תמונות, קבצים להורדה, תוכן פרסומי ושיווקי ועוד, בנושאי טיולים, לייפסטייל, אהבה לכתיבה ונושאים סמוכים או קשורים.
כל המבצע פעולה כלשהי (שימוש ו/או קניה וכיו”ב) באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, מצהיר כי קרא, הבין, מקבל ומסכים לתנאים המפורטים בתקנון האתר על כל תנאיו וכי הוא משתמש באתר בכפוף לתנאיו וכי אין לו ו/או לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו/ או מי מטעמם.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "CHICKLIST" ומנהלת האתר, או גורם שלישי שהשימוש בקניינו נעשה כחוק ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ממנהלת אתר "CHICKLIST" או הגורם לו שייך התוכן. אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם תוכן איכותי, אמין ומדוייק. יחד עם זאת, האתר ומנהלתו לא יישאו באחריות לגבי דיוק ואמיתות התכנים המוצגים באתר והשימוש שנעשה בהם. מנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התכנים השונים (טקסט, קישורים, תמונות, סרטוני וידאו וכו') המופיעים באתר בכל עת וללא התראה מוקדמת. בעצם השימוש באתר, המשתמש מבין כי התכנים מושפעים מדעותיה האישיות של הכותבת ומניסיונה האישי ואינם מהווים או מחליפים המלצה וייעוץ עם איש מקצוע מומחה. האתר ומנהלתו לא יישאו באחריות לגבי כל נזק שנגרם למשתמש או לגורם שלישי בעקבות השימוש באתר ובתוכן המוצג בו.

את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “CHICKLIST” ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף קודם) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש בין אם על ידי חסימת כתובת ה – IP של המחשב שלו, כתובת ה – MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע – מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “CHICKLIST”.
המשתמש מתחייב לעשות שימוש בשפה מכובדת בעת השימוש באתר (בתגובות לתוכן ובפנייה להנהלת האתר) ויחס מכבד כלפי הנהלת האתר ומשתמשי האתר האחרים.
כמו כן, המשתמש אינו רשאי לפגוע בשם הטוב ובמוניטין של האתר ומנהליו, להשמיץ בפומבי או להפיץ דברי דיבה אודות האתר והנהלתו.

5. גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

6. איזור שיפוט

בעת שהמשתמש עושה שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת, המשתמש מסכים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

7. פרטיות

החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. החנות מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

8. אחריות
החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

9. אספקת המוצר
האתר יספק את המוצרים שהוזמנו, בתנאי שהמוצר המוזמן מצוי במלאי שבידי האתר וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. במידה והתשלום בוצע דרך צד ג’ אחר (באם נתמך באתר) – יסופקו המוצרים בתנאי שהעסקה אושרה על ידי הנ”ל. האתר לא יהיה אחראי לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו – כדוגמת כוח עליון, מלחמה, מזג אוויר קיצוני, תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות במשק ובשירותי הדואר או חברת/ות המשלוחים, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך העברת המשלוח אל הלקוח של “CHICKLIST” או תקלות הקשורות למפיץ הדיגיטלי של הספרים. אם המוצרים אזלו, תבוטל המכירה, יזוכה התשלום ולצרכן תימסר הודעה. אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק את המוצרים שהוזמנו. כמו כן אין האתר מתחייב (ואף לא יכול) ליידע את הלקוח על אי אישור החיוב. אם הצרכן חוייב בטעות, הינו מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים. אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

10. מדיניות משלוחים
המחירים באתר כוללים דמי משלוח דואר ודואר רשום בארץ בלבד. זמן אספקה של שליח עד הבית, בישראל, הינו עד 30 ימי עסקים, למעט עסקאות של מכירה מוקדמת, ראה מדיניות מכירה מוקדמת בסעיף 9 לגבי זמן אספקת המוצר בעסקאות הנעשות במכירה מוקדמת. הנהלת האתר אינה נושאת בכל אחריות לעיכובים בקבלת המוצר שיגרמו על ידי “דואר ישראל” או חברת השליחויות. ראה סעיף 7. משלוחים במסגרת “שליח עד הבית” הינם כפופים ליישובים בהם רשות הדואר מבצעת מסירה אישית עד דלת הלקוח, על פי רשימת הישובים שנקבעת על ידם, להלן. ביישובים קטנים קיבוצים ומושבים המשלוח יועבר למזכירות היישוב/בית הדואר לאיסוף על ידי הלקוח.לקוחות המעוניינים במשלוח לחו”ל יתאמו זאת מראש מול מנהלי האתר בטרם ביצוע ההזמנה, באמצעות טופס “צרו קשר”. הלקוחות יעודכנו על תעריף משלוח הדואר לכתובתם בחו”ל ויתאמו את אופן ביצוע התשלום לאתר “CHICKLIST” מול מנהלי האתר של הספר והמשלוח על פי תעריפי “דואר ישראל” בדואר אוויר ולפי משקל הספר/ים. במידה והמשלוח לא הגיע אל הלקוח או אבד בדואר עד 30 יום ממועד שליחת המשלוח בדואר/חברת שליחויות לאחר פנייתו אל מנהלי האתר, תתבצע  בדיקה של מנהלי האתר מול “דואר ישראל”. אי אספקה בעקבות אירועים שאינם בשליטת מנהלי האתר (סעיף 7) אינם מזכים את הלקוח בפיצוי או זיכוי על העסקה.
לאחר בירור מנהלי האתר והסכמה כי המוצר אבד שלא על פי אירועים המוזכרים בסעיף 7, יישלח מוצר חדש אל הלקוח על פי הפרטים המצויים בהזמנה של המוצר שאבד ותוך שבעה ימי עסקים באופן האספקה המקורי.
היה והלקוח בוחר לבטל את העסקה בשל אי אספקה במועדה (למעט האירועים המוזכרים בסעיף 7) ולא להמתין למוצר החדש שיישלח אליו, הוא יזוכה בהפחתה של דמי טיפול של 5% מהתשלום הנקוב בהזמנה.
היה והלקוח לא הודיע למנהלי האתר או למו”ל “ארטצ'יק”, על אי הגעת המשלוח בטווח של 30 יום ממועד המשלוח, הלקוח לא יוכל לבוא בשום טענה אל מנהלי האתר ולא לדרוש פיצוי או זיכוי על הרכישה. במידה והמוצר אזל מהמלאי ולא ניתן לספקו, ישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול הזמנה וזיכוי הלקוח בעלות כפי שמופיעה בהזמנה עבור המוצר שאבד.במקרה של בחירת איסוף עצמי – בעלי האתר יצרו קשר עם הלקוח בתוך 2 ימי עסקים לכל היותר על מנת לתאם איסוף. כתובת האיסוף בתוך הערים יכול להשתנות מפעם לפעם. כתובת מדוייקת לאיסוף תינתן בעת יצירת הקשר עם הלקוח.
איסוף עצמי בימים א-ה ובשעות 9:00 -16:00. בתיאום מראש.

11. מכירה מוקדמת / מחירי מבצע ותקופת קמפיין
מכירה מוקדמת, הווה אומר, מכירה טרום הוצאת הספר לאור ובידיעת הלקוח כי הוא משלם תעריף נמוך עבור הספר/ים בשל עובדה זו ויקבל את המוצר לאחר הוצאתו לאור. המכירה המוקדמת מוגבלת לתקופת הקמפיין שהוא התאריך שנבחר על ידי הנהלת האתר לתחילת וסיום המכירה ובמחירי המבצע. הנהלת האתר רשאית לקצרו או להאריכו כראות עיניה. משלוח ספר שנרכש במכירה מוקדמת יעשה תוך 7 ימי עסקים מיום הגעת הספר אל משרדי האתר מבית הדפוס. הלקוחות יקבלו הודעה על זמינות הספר/ים ועדכון על המשלוחים בהתאם לבחירתם בהזמנה (שליח או דואר רשום או איסוף עצמי בתיאום מראש). מחירי המכירה המוקדמת תקפים אך ורק עד לסיום מועד המכירה האחרון שצויין בקמפיין (להלן: “תקופת הקמפיין”). הזמנות שבוצעו במהלך תקופת הקמפיין של המכירה המוקדמת ולא שולמו על ידי הלקוח בתוך 3 ימי עסקים ממועד הפקת ההזמנה מכל סיבה שהיא, יבוטלו. אין חובה על האתר או מי מטעם המו”ל, ליצור קשר עם הלקוח במקרה הנ”ל. הלקוח יקבל התראה במייל בדבר ביטול ההזמנה בשל אי תשלום ולא תהיה לו טענה או מענה באשר לביטול ההזמנה.
הזמנות שלא שולמו, לא יטופלו. סיום תקופת הקמפיין מבטל את ההזמנות שלא שולמו. המחירים המוזלים אינם נשמרים לאחר סיום תקופת המכירה המוקדמת/ תקופת הקמפיין (על הלקוח לבצע את התשלום תוך 3 ימי עסקים אחרת ההזמנה תבוטל ראו לעיל’) והנהלת האתר רשאית לשנות את המחירים בהתאם לרצונה.ימי עסקים –  ימים א’ עד ה’, ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג, מועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

12. ביטול עסקה
ביטול העסקה דרך האתר יתבצע בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. הודעה על ביטול העסקה תימסר למנהלי האתר בדואר אלקטרוני- artsi.adi@gmail.com בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או בשל אי שליחת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. אתר CHICKLIST משאיר לעצמו את הזכות לאיסוף המוצר בתיאום עם הלקוח/ה. במקרה של חזרת המשלוח למשרדי האתר במעטפה/ארגז המקורי בשל מען לא ידוע/כתובת שגויה שניתנה על ידי הלקוח וכן במקרה בו הלקוח יקבל התראה מ”דואר ישראל” על הגעת המשלוח לסניף הדואר, ולא יאסוף את המשלוח בזמן והמשלוח יחזור למשרדי האתר על ידי “דואר ישראל”. עם קבלת המוצר בחזרה במשרדי האתר, הלקוח יוזמן לאסוף הזמנתו במשרדי האתר בתיאום מראש.אם יבחר הלקוח שמנהלי האתר ישלחו שוב את המוצר, יציין כתובת מפורשת קיימת והמוצר ישלח אליו במימון דמי המשלוח על ידי הלקוח ולאחר חיובו באשראי בתוספת לדמי טיפול של 5%. במידה והלקוח יחליט על ביטול העסקה עקב אי איסוף הסחורה (מהסיבות לעיל – כתובת שגויה או אי איסוף בזמן מסניף הדואר), תבוטל העסקה ויבוצע זיכוי כספי ללקוח בהפחתת דמי המשלוח בדואר רשום (לפי המשקל של המשלוח ועל פי תעריפי רשות הדואר) ששולמו ע”י האתר. אין חובה על האתר ליצור קשר עם הלקוח במקרים הנ”ל וככל שהאתר לא יצר קשר ו/או לא הצליח ליצור קשר עם הלקוח לא ישלח האתר את המוצר אשר ביקש הלקוח לרכוש כאמור.

13. בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים שצויינו בסעיף 10 לעיל, לפי החוק, הלקוח אינו זכאי לקבל החזר כספי לאחר ביטול עסקה לרכישת ספר, מכוון שזכות הביטול לא חלה על מוצרים שניתן להקליט, לשעתק, לשכפל, במידה שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. אולם אם הספרים יחזרו למשרדי האתר בכתובתם דרך הפארק 13/11 נתניה באריזתם המקורית וללא פגם, יוחזר כספו של הלקוח בתוך 14 ימים, מיום קבלת המוצר במשרדי האתר, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ובניכוי דמי המשלוח בדואר רשום או משלוח עם שליח עד הבית לפי משקל המשלוח ותעריפי דואר ישראל. למען הסר ספק המוצר יוחזר למשרדי האתר על חשבון הלקוח.

14. במקרה של החזרת מוצר פגום אל משרדי האתר, האתר זכאי לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר. שירות לקוחות: לגבי כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר, ניתן ליצור קשר בלשונית צרו קשר באתר.

15. כתובת בית העסק: קפלנסקי 7 נתניה. טלפון – 052-3532211

Scroll to Top

 

רוצה עוד?

טיולים שווים בנתניה והסביבה, ימי כיף, סדנאות יצירה וכתיבה ועוד הפתעות.