אדם הלך לאיבוד

אדם הלך לאיבוד, ואתם מוזמנים להצטרף למשלחת החיפושים. זהו סיפור מסע והרפתקאות על חברות, סודות, צ'אי הודי ומה שביניהם. נתחיל?

איפה אפשר למצוא את אדם?!

*לרכישת הספר שלחו הודעה למספר - 052-3532211 וחכו להפתעה משמחת בתיבת הדואר!*

מחפשים עוד דברים טובים?

מה כתוב ב"מאחורה" של הספר? 

טיפסנו בקצב מטורף. נאחזים בתקווה הקטנה שכשנגיע לפסגה נראה אותו שם – מכין קפה שחור על גזייה מול הנוף הפראי. עברנו בין האוהלים הצבעוניים, סקרנו כל מי שנקרה בדרכנו.
אבל הוא לא היה שם.

אדם נעלם בהודו. שלושה חברי ילדות יוצאים בעקבותיו ומוצאים עצמם בסיטואציה כמעט בלתי אפשרית. דור, עידו ואיתן התרחקו עם הזמן והפכו כמעט זרים זה לזה, התזמון גרוע והיעד מרתיע, אך החשש לחייו של חברם גובר על הכול. היפית אוסטרלית יפה, נזיר בנעלי קרוקס שמדבר ברמזים ומדריך מדיטציה מפוקפק שמבטיח את המתכון לאושר מנסים לעזור, אבל לפעמים רק מסבכים את העניינים. מסתבר שזה לא פשוט לחפש מישהו שלא רוצה שימצאו אותו.

במסע סוחף מתובל ברומנטיקה, הומור וניחוחות צ'אי מתקתק, נשחטות לא מעט פרות קדושות.על גדות נהר הגנגס נחשפים סודות מן העבר שמאלצים את החברים לבדוק כמה רחוק הם מוכנים ללכת כדי למצוא את מה שאבד להם.זהו ספרה הראשון של עדי ארצי שלו, עיתונאית ובלוגרית. מזוכות תחרות הסיפור הקצר של מכללת ספיר. סיפוריה ושיריה פורסמו בכתבי עת שונים. אוהבת לצאת להרפתקאות ומעדיפה מלוח על מתוק, במיוחד כשמדובר באוכל הודי.

טעימה מהסיפור

הטריילר של הספר

כולם מדברים על אדם

איפה אפשר למצוא את אדם?!

מרחבי הרשת (או: אדם בוידאו, ברדיו ובעיתון):

כולם ממשיכים לדבר על אדם...

ענבר שניידר

איפה אפשר למצוא את אדם?!

קצת מוזיקה טובה

מאחורי הקלעים של אדם וכתיבת ספר

Scroll to Top

 

רוצה עוד?

טיולים שווים בנתניה והסביבה, ימי כיף, סדנאות יצירה וכתיבה ועוד הפתעות.